6 טיפים לשמירה על חדר אמבטיה מבריק

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

חדר האמבטיה הוא המקום בו אנחנו ערומים, ומורידים מעלינו את הלכלוך של כל היום, וכן הוא החדר בבית שממש חשוב לשמור בו על הניקיון. לא רק בגלל הסיבות האסטטיות, ושכיף להתקלח בחדר אמבטיה נקי,אלא בעיקר משום שכשמקלחת אינה נקיה, אנו יוצאים מהאמבטיה בהרגשה לא טובה ונקיה.

משימה זו לא תמיד קלה: ניקוי אמבטיה יסודי זה לא פיקניק, הניקוי דורש מאמץ פיזי, להתכופף, לכרוע, לשפשף ולקרצף. כמו כן, חומרי הניקוי לאמבטיה בדרך כלל לא נעימים וצורבים.

הנה כמה טיפים לניקוי נכון של חדר האמבטיה:

1. השתמשו בחומרים שמיועדים לניקוי חדרי אמבט, ולא בחומרי ניקוי כלליים.

2. השקיעו זמן, במקום מאמץ:  ישנם חומרים סמיכים יותר (כמו אקונומיקה ייעודית)  מכיוון שהם מיועדים לשימוש ארוך, לא רק למרוח ולנגב, כדי שיבצעו את הפעולה בצורה יסודית ויעילה.

3. אבנית – אחד הדברים היותר מגעילים וקשים להסרה בחדר האמבט. יש להשתמש בחומרים המיועדים לניקוי והסרת אבנית באופן קבוע. זכרו – אם מורידים את האבנית חדר האמבטיה נראה נוצץ וחדש.

4. ניתן למנוע הצטברות של אבנית על ידי מריחה של שמן תינוקות או שמן אתרי על משטחי הזכוכית והמראות.

5. לא צריך לנקות את הברזים יום יום עם חומר הברקה, אפשר "לפלש" אותם מידי פעם עם סמרטוטים יבשים ישנים (כמו שמלצרים עוברים על סכו"ם במסעדות). פעם ביום והברז ישאר נוצץ.

6. אם יש כתמים שחורים של עובש על וילון המקלחת, כבסו את הוילון במכונת כביסה, הוסיפו להפעלה מגבת אמבטיה נקייה עם כוס אחת של חומץ.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.