המדריך לניקוי יסודי של השירותים

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

כאמא לשני בנים עם יכולת קליעה נוראית ויכולות ניקוי אפסיות, השירותים שלנו דורשים ניקוי וחיטוי באופן יומיומי. למרבה הצער, ניקוי אסלה כרוך בהרבה יותר מסתם סיבוב של מברשת האסלה  עם מנקה כלשהו, ולעתים קרובות השטח מחוץ לאסלה (וסביבותיה!) הם אלה שנשכחים בשגרת הניקוי הבסיסית שלנו.

אם האסלה שלך זקוקה לקצת אהבה, הנה עצות הניקוי שלי איך באמת לנקות את השירותים שלך ….

ניקוי האסלה:

על פי רוב, אני חושבת שכולנו די טובים בלסובב את מברשת האסלה סביב האסלה. מה שאנחנו לעתים קרובות מפספסים; עם זאת, הוא ניקוי החלק התחתון של השפה ואת סילון הסיפון {אלה הם החורים מתחת לשפה שבו המים באמת יוצאים}. אם את מתחילה לראות כתמים אנכיים לאורך צידי האסלה שלך, זה סימן שהם צריכים ניקיון. פעמים רבות, מברשות האסלה לא ממש יכולות לחדור לתוך החללים האלה, ועם הזמן, הלכלוך מצטבר. כדי לנקות את האסלה שלך ניקוי עמוק אמיתי (ללא כל חומרי ניקוי כימיים), יוצקים קצת סבון קסטיל על צדי האסלה ומשפשפים היטב את כל תחומי האסלה עם מברשת אסלה. לאחר מכן להוסיף על 1/4 – 1/2 כוס אבקת בורקס לאורך צידי האסלה ולהשתמש במברשת האסלה שלך כדי להביא קצת סבון מן האסלה למטה כדי ליצור קצף עבה. רק בעובי מספיק שזה ידבק לצדדים של האסלה ולא רק יחליק לתוך המים (רק להוסיף קצת יותר אבקת בורקס אם זה לא מספיק עבה). השתמשי במברשת שיניים כדי לקרצף כל זוהמה סביב סילוני הסיפון. כדי לחדור עוד קצת לתוך הסילונים, טבלי מגבת נייר בקצף ולפפי אותו סביב קולב מתכת ונקי את הסילונים. אם את מתקשה לראות אותם את יכולה להשתמש במראה קטנה כדי לראות את המקום בצורה טובה יותר. אפשר למרוח תערובת קצף ולתת לה לשבת במשך 10-15 דקות, ואז לשפשף ולשטוף את הסילונים.

הסרת אבנית:

אם יש לך מים קשים ואבנית בשירותים , זה לא ירד עם השיטה הקודמת. את רק צריכה להוסיף צעד ניקוי נוסף. התחילי על ידי סגירת אספקת המים לשירותים. הורידי את המים עד שהאסלה כבר לא מתמלאת ולאחר מכן הוציאי החוצה כמה שיותר מים. אם עדיין יש מים, השתמשי במגבת ישנה כדי לספוג אותו. לאחר שהאסלה ריקה, הוסיפי קצת חומץ רגיל לאסלה עד כיסוי מלא של כל הכתמים. אם הכתמים נמצאים יותר מתחת לשפת האסלה או לאורך הצדדים, יש להשרות סמרטוט או מגבות נייר בחומץ ולהניח על הכתם. לעזוב ללילה ואז לקרצף. אם כל הכתמים אינם יורדים, באפשרותך לחזור על התהליך שוב או לנסות את אותה שיטה עם מוצר המכיל חומצה הידרוכלורית {HCL}. רק כדי להיות בטוחה שימי לב לאמצעי הזהירות על המוצר כי זה מוצר חזק מאוד ויכול לגרום לכויות. אין להשתמש  באקונומיקה על כתמי חלודה כי האקונומיקה מקבעת את הכתם והרבה יותר קשה להוריד אותו לאחר מכן.

ניקוי מושב האסלה:

אם יש לך בנים, אחד הכתמים העיקריים הוא רסס סביב מושב האסלה. לניקוי רגיל, השתמשי במברשת שיניים וקצת סבון וקרצפי את כל החריצים הקטנים, ולאחר מכן נגבי עם רסס 50:50 מים / חומץ עם בד מיקרופייבר. סילוני קיטור גם עובדים מצוין עבור המשימה הזו וחוסכים הרבה זמן וקרצוף! פעם או פעמיים בשנה, את צריכה גם להסיר את מושב האסלה כדי להיפטר מהזוהמה שמחלחלת מתחת. רק הרימי את המכסה והשתמשי במברג כדי להסיר את המושב. נקי ניקוי טוב עם סבון ומברשת שיניים. רססי חומץ והשתמשי בבד מיקרופייבר לנגב. את תופתעי ממה שתמצאי שם! ודאי שאת גם מנקה לאורך החריץ שבו המיכל פוגש את בסיס האסלה, זה עוד מקום נפוץ עבור רסס של פיפי!

ניקוי מסביב לאסלה:

אם את לא מצליחה לקבל ריח נקי באזור האסלה, רוב הסיכויים שהיא צריכה עוד קצת ניקוי וחיטוי סביב הבסיס והסביבה ,כולל הפנלים. הדרך המהירה והקלה ביותר להתמודד עם אזורים אלה היא להשתמש בסילון קיטור – זה יעיל במיוחד, נכנס לכל הפינות הקטנות והסדקים, וזה לא דורש כימיקלים. לאלו מכם שאין ברשותם מנקה קיטור, ניתן לנקות את השטח עם סבון קסטיל ומים עם בד מיקרופייבר. השתמשי במברשת שיניים כדי לנקות את השוליים של בסיס האסלה ומסביב לבסיס האסלה. לאחר מכן, ערבבי משחה של סודה לשתיה ומים (את יכולה גם להוסיף קצת שמן אתרי כדי שהריח יהיה יותר טוב) ולמרוח את המשחה מסביב כל האזורים המועדים לפורענות. תני לו לעבוד במשך 10-15 דקות ולאחר מכן נגבי. עבור חיטוי נוסף, את יכולה לנגב עם חומץ. (הערה: אני לא ממליצה על ערבוב חומץ וסודה לשתייה יחד באותו זמן. בעוד שזה ייצור תגובה כימית מרשימה, את בעצם מנטרלת כל אחד מהרכיבים. זה לוקח מהם את כוח הניקוי ובעצם יוצר מלח).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.